captcha

Jūsų klausimas priimtas

Reiškiamas nepasitikėjimas Z. Vaigausku

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcija inicijuoja kreipimąsi į Seimo pirmininkę Loretą Graužinienę, reikalaudami atleisti iš pareigų Vyriausiosios rinkimų komisijos pirmininką Zenoną Vaigauską.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Vyriausiosios rinkimų komisijos pirmininkas yra įgaliotas užtikrinti deramą šios Komisijos darbą. Tačiau šie Seimo rinkimai akivaizdžiai rodo, kad esamas Komisijos pirmininkas nebesugeba tinkamai susitvarkyti su šiomis pareigomis, rašoma frakcijos pranešime spaudai.

„Pirmiausia, nebuvo užtikrinta rinkėjų asmens duomenų apsauga. Rinkėjai skundėsi, kad norint atsispausdinti rinkėjo kortelę puslapyje www.rinkejopuslapis.lt, sistema užstrigo. Vėl bandant prisijungti prie minėtojo puslapio, pasirodė ne prisijungiančiojo duomenys, bet kitų žmonių duomenys – vardai, pavardės, adresai, asmens kodai.  Vėliau prie minėto puslapio kurį laiką apskritai nebuvo galima prisijungti, – teigiama pareiškime. – Buvo gauta daugybė užsienyje gyvenančių lietuvių skundų dėl netinkamo 2016 m. Seimo rinkimų organizavimo ir dėl sudėtingų sąlygų įvairiose užsienio šalyse gyvenantiems lietuviams atlikti savo pilietinę pareigą.“

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Tema: RINKIMAI2016

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...