captcha

Jūsų klausimas priimtas

Vilniaus lietuvių namai toliau padeda Ukrainos vaikams mokytis Lietuvoje

Į Lietuvą mokytis naujai atvyko penkiolika moksleivių iš Ukrainos. Vaikai kartu su juos lydinčia mokytoja į Lietuvą atvažiavo iš Donecko ir Luhansko sričių. Mokiniai yra iš nukentėjusių nuo Rusijos karinės agresijos prieš Ukrainą šeimų, praneša Užsienio reikalų ministerija.
Scanpix/AFP asociatyvi nuotr.
Scanpix/AFP asociatyvi nuotr.

Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius penktadienį padėkojo Vilniaus lietuvių namų direktoriui Gintautui Rudzinskui, kurio vadovaujama mokykla jau trečius metus iš eilės suteikia galimybę vaikams iš Rytų Ukrainos mokytis Lietuvoje.

„Džiaugiuosi, kad turime žmonių, kurie tyliai, bet nuosekliai padeda puoselėti dvišalius santykius, svariai prisideda prie pagalbos nukentėjusiems teikimo ir rodo sektiną pavyzdį kitiems. Turime gerą bičiulį, statantį tvirtus Lietuvos ir Ukrainos žmones jungiančius tiltus“, – sakė ministras.

Mokiniai 2016–2017 m. mokslo metais mokysis Vilniaus lietuvių namuose. Ši mokslo įstaiga nuo 2014 m. priima mokinius iš Ukrainos vieneriems mokslo metams, apgyvendina juos ir suteikia visas mokymuisi reikalingas sąlygas. Vaikų mokslus finansuoja Lietuvos Vyriausybė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...