Lietuvoje

2016.10.05 15:43

L. Dapkus palieka portalą lrytas.lt

lrytas.lt2016.10.05 15:43

Redaktorius Liudas Dapkus trečiadienį pranešė paliekantis „Lietuvos rytą“. Iki šiol jis buvo dienraščio vyriausiojo redaktoriaus Gedvydo Vainausko pavaduotojas ir naujienų portalo lrytas.lt vyriausiojo redaktoriaus pavaduotojas.

„Metas naujiems horizontams, iššūkiams ir atradimams“, – socialiniame tinkle „Facebook“ parašė L.Dapkus.

L.Dapkus „Lietuvos ryte“ dirbo nuo 1991 metų. „1991 metų spalis. Mus, tris naujokus, įšventina į dienraščio reporterius. Kiek daug visko dar priešaky. Šimtai interviu, komentarų, tūkstančiai tekstų. Politika. Kriminalai. Gyvenimo būdas. Tyrimai. Karo zonos, kalėjimai, ligoninės ir kurortai. Prezidentai, poetai, teroristai, kaliniai. Valandos, dienos ir naktys redakcijoje. Puikus ketvirtis amžiaus“, – socialiniame tinkle rašo L.Dapkus.

Naujienų portale lrytas.lt vyr. redaktoriaus pavaduotojas dirbs iki spalio 21 d. Tolimesnė L.Dapkaus veikla bus kažkiek susijusi su žurnalistika, bet ne tiesiogiai – „Neišeinu į kitą portalą, savo sukauptą patirtį perteiksiu kitiems naudingiems projektams. Per penkerius metus pavyko įgyvendinti išsikeltus tikslus, suburti stiprų kolektyvą ir sukurti struktūrą specialistų rašančių specifinėmis temomis.

Neabejoju, kad portalas ateityje bus dar sėkmingesnis ir dar labiau mylias skaitytojų, kurių jau dabar turi apie milijoną“ – sakė L.Dapkus. L.Dapkus „Lietuvos ryte“ dirbo su pertraukomis. Nuo 1991 spalio 15 dienos iki 2008 liepos 18 dienos jis buvo dienraščio „Lietuvo rytas“ korespondentas. Vėliau dirbo kitose žiniasklaidos priemonėse. 2012-aisiais grįžo į bendrovę lrytas.lt ir nuo sausio 17 dienos buvo lrytas.lt vyriausiasis redaktorius. Nuo 2014 sausio 1 dienos pasikeitus bendrovių „Lietuvos rytas“ ir lrytas.lt struktūrai, L.Dapkus buvo vyriausiojo redaktoriaus pavaduotojas. Lrytas.lt vyriausiasis redaktorius nuo 2014 metų – G.Vainauskas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.