Lietuvoje

2016.10.05 15:23

Nelaimė Kauno mariose – mirė garsus kardiochirurgas

Arūnas Karaliūnas, lrytas.lt2016.10.05 15:23

Kardiologų bendruomenė liūdi – netikėtai mirė žinomas Kauno klinikų kardiochirurgas 58 metų Algimantas Sasnauskas. Spėjama, kad mirtis jį ištiko sutrikus širdies ritmui.

Antradienį gydytojas su bičiuliais plaukiojo burlente Kauno mariose, tačiau nuo jų atsiskyrė ir pasuko link kranto. Kai draugai taip pat pasiekė pakrantę, vyras jau buvo sukniubęs. Bandymai jį atgaivinti nebuvo sėkmingi, nors labai greitai atvyko ir greitosios pagalbos ekipažas. „Visiems klinikos darbuotojams tai didelis netikėtumas ir sukrėtimas“, – naujienų portalui lrytas.lt sakė Širdies, krūtinės ir kraujagyslių chirurgijos klinikos vadovas profesorius Rimantas Benetis.

Pasak jo, A. Sasnauskas buvo labai sportiškas žmogus – mėgo plaukioti burlente, važinėti dviračiu, važiuodavo į kalnus slidinėti. Niekas negalėtų net pagalvoti, kad jis turi rimtų sveikatos bėdų. „Niekada nesu girdėjęs, kad kolega būtų užsiminęs apie širdies negalavimus, nebuvo matyti jokių aiškių ligos ženklų. Gal tiesiog nesiskundė, nieko nesakė“, – svarstė R. Benetis. A. Sasnauskas Kauno klinikose dirbo daugiau kaip 30 metų, dalyvavo atliekant sudėtingiausias širdies operacijas. Gydytoją mėgo tiek kolegos, tiek pacientai. Mediko laidotuvės numatytos ketvirtadienį Petrašiūnų kapinėse.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.