Lietuvoje

2016.10.05 08:54

L. Graužinienė: palaikyčiau veiksmus atstatydinti K. Komskį

ELTA2016.10.05 08:54

Seimo pirmininkė Loreta Graužinienė teigia palaikysianti galimas iniciatyvas atstatydinti Tvarkos ir teisingumo partijos deleguotą parlamento vicepirmininką Kęstą Komskį dėl jo veiksmų istorijoje su nušautu Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) šunimi.

Pasak L. Graužinienės, dėl K. Komskio galimo viešųjų ir privačių interesų supainiojimo bus tariamasi su koalicijos partneriais, o Seimo nutarimas būtų registruojamas jau po pirmojo rinkimų turo.

„Jeigu (koalicijos partneriai, – ELTA) matys galimybę dar imtis teisinių veiksmų ir teikti Seimo nutarimą plenarinių posėdžių salėje – aš tikrai tam pritarsiu“, – „Žinių radijui“ trečiadienį sakė Seimo vadovė.

Seimo pirmininkės teigimu, aukštas pareigas valstybėje einantis politikas neturėtų naudotis savo tarnybine padėtimi, bandydamas spręsti šeimos klausimų.

„Jeigu Generalinė prokuratūra būtų mačiusi reikalą, ji pati būtų perėmusi šią bylą“, – kalbėjo L. Graužinienė.

K. Komskio broliui Arvydui Komskiui medžioklės metu nušovus kontrabandininkų pėdsakais sekusį VSAT šunį, Seimo vicepirmininkas išplatino pranešimą spaudai, kuriame teigė kreipęsis į Generalinę prokuratūrą, prašydamas perimti ir atlikti nešališką incidento tyrimą.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.