Lietuvoje

2016.10.04 10:36

Orai: lietinga, vėjuota ir vėsu

LRT RADIJAS, LRT.lt2016.10.04 10:36

Antradienį lyti dar turėtų mažiau, tačiau nuo trečiadienio kritulių bus gausu. Taip pat artimiausiomis dienomis pūs gūsingas vėjas, o temperatūra vos viršys 10 laipsnių šilumos. Taip LRT RADIJUI sako sinoptikė Natalija Nikolajenko. 

Antradienį iš šiaurės į Lietuvą atslinks debesų juosta, kuri keliaus per visą šalį. Daug kur negausiai palis, sustiprės šiaurės, šiaurės rytų vėjas: daugelyje rajonų jo gūsiai pasieks 15–19 m/s. Aukščiausia temperatūra bus nuo 9 iki 13 laipsnių. 

Trečiadienį prie Lietuvos iš pietų lėtai artės žemesnio slėgio sūkurys. Daug kur palis jau gausiau, šiek tiek intensyvesnis lietus bus pietrytiniuose rajonuose. Tik šiaurės vakarų Lietuvoje lis mažiau ir ne visur. Pūs gūsingas šiaurės, šiaurės rytų vėjas. Dieną kur ne kur jis gali sustiprėti net iki 22 m/s. Išliks vėsūs orai: naktį bus 3–8, dieną – 7–12 laipsnių šilumos“, – prognozuoja sinoptikė. 

Ketvirtadienį orus tebelems pietinis ciklonas, todėl išsilaikys panašūs orai. Daugelyje rajonų jie bus lietingi, vėjuoti ir vėsūs. Vėjas dieną pamažu rims, temperatūra mažai keisis. 

Penktadienį ciklono įtaka silpnės. Naktį palis dar daugelyje rajonų, o dieną lis jau mažai. Stiprus vėjas dar labiau aprims. Prognozuojami debesuoti orai, todėl temperatūra naktį ir dieną mažai tesiskirs: naktį prognozuojama 6–9, dieną – 7–10 laipsnių šilumos.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt