captcha

Jūsų klausimas priimtas

Lietuvos atstovybė Ukrainoje dar dvejus metus vykdys NATO kontaktinės ambasados funkcijas

Lietuva nusprendė dar dvejiems metams pratęsti NATO kontaktinės ambasados Ukrainoje funkcijų vykdymą, kuris truks iki 2018 metų pabaigos, rašoma pranešime spaudai.
Reuters/Scanpix nuotr.
Reuters/Scanpix nuotr.

Pagrindiniai NATO kontaktinės ambasados uždaviniai yra skleisti informaciją apie Aljanso veiklą ir vykdomą politiką, organizuoti šviečiamojo pobūdžio renginius, bendradarbiauti su vietos žiniasklaida, valdžios institucijomis ir nevyriausybinėmis organizacijomis.

Lietuvos atstovybė Ukrainoje šią veiklą vykdo nuo 2015 m. sausio 1 d. Per beveik dvejus metus ambasados ir Lietuvos institucijų pareigūnai dalyvavo 78-iose su saugumo politika ir NATO klausimais susijusiose veiklose Ukrainoje, iš kurių 38-ias inicijavo ir organizavo pati ambasada.

2017–2018 m. Lietuvos ambasada planuoja toliau aktyviai dirbi Ukrainos regionuose, informuoti jaunimą, moksleivius apie saugumo politiką ir NATO, organizuoti euroatlantinius jaunimo saugumo forumus, kitus šviečiamuosius renginius, telkti NATO šalių diplomatinę bendruomenę Ukrainoje.

2013–2014 m. Lietuva NATO kontaktinės ambasados funkcijas vykdė Švedijoje, 2011–2012 m. – Gruzijoje, 2009–2010 m. – Moldovoje ir 2004–2010 m. – Baltarusijoje.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...