Lietuvoje

2016.10.01 18:56

Mirė asmeninis V. Adamkaus gydytojas R. Nargėla

DELFI.lt2016.10.01 18:56

Rugsėjo 30 dieną, eidamas 75-uosius metus, netikėtai mirė žymus Lietuvos pulmonologas, asmeninis prezidento Valdo Adamkaus gydytojas Remigijus Valdemaras Nargėla.  

R. V. Nargėla daugelį metų rūpinosi ne tik V. Adamkaus, bet ir jo žmonos Almos sveikata. Prezidentas sako, kad žinia apie mediko ir šeimos draugo mirtį jam buvo netikėta ir labai skaudi.

„Dar dieną prieš tai kalbėjomės su juo, nebuvo jokių įtarimų, nesiskundė, kad blogai jaučiasi. Labai skaudu netekti tokio nuoširdaus, savo profesijai taip atsidavusio žmogaus. Aš jį galėčiau vadinti savo angelu sargu. Gydytojas Nargėla visada man padėdavo, neskaičiavo darbo valandų, pats savo iniciatyva atvažiuodavo pasižiūrėti, kaip gyvename. Jo mirtis – didelė netektis Lietuvos medicinai, visai visuomenei. Gydytojas Nargėla buvo tikras savo srities profesionalas, nuolat domėjosi naujovėmis, puikus pavyzdys jaunajai medikų kartai. Buvo puikus žmogus, nuoširdus medikas, tikras draugas“, – DELFI sakė netekties prislėgtas V. Adamkus.

Atsisveikinimas su R. V. Nargėla vyks Šv. Jonų bažnyčioje spalio 3 d., pirmadienį, nuo 10 iki 14 valandos. Urna išnešama 14 val. Laidotuvės Rokantiškių kapinėse.
 

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.