Lietuvoje

2021.09.18 07:50

Savaitgalį šiluma nedžiugins – laukia žvarbus vėjas, lietus

LRT RADIJAS, LRT.lt2021.09.18 07:50

Savaitgalį oro temperatūra nedžiugins – laukia žvarbus vėjas, lietus, LRT RADIJUI sako Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos sinoptikas Tadas Kantautas.

Šeštadienį šalies pietryčiuose „įsitaisęs ciklonas, o šiauriau yra anticiklonas“, kas lems gana skirtingus orus. Šeštadienį pietinėje šalies dalyje vyraus apniukę orai, o šiauriniuose rajonuose turėtų būti pragiedrulių, ypač pirmoje dienos pusėje.

Pietinėje šalies dalyje daug kur palis, o šiaurinėje vyraus sausi orai. Vėjas visoje šalyje bus stiprokas, žvarbokas, šiaurės rytų. Temperatūra dieną kils iki 8–13 laipsnių šilumos, pietrytiniuose rajonuose daug kur bus 8–10, o 11–13 laipsnių šilumos galima tikėtis šiauriniuose ir vakariniuose rajonuose.

Artimiausiu metu didelių oro pasikeitimų nesimato, toks slėgių išsidėstymas išliks ir sekmadienį. Sekmadienį pietiniuose ir rytiniuose rajonuose numatomi debesuoti orai, daug kur palis, o šiaurės vakarinėje dalyje turėtų būti ir pragiedrulių, lietaus tikimybė turėtų būti maža.

Vėjas išliks stiprokas ir žvarbokas šiaurės rytų, o temperatūra tikrai nedžiugins – naktį pažemės iki 3–8 laipsnių šilumos, o dieną vėl bus tik 8–13 laipsnių.

Daugiau – specialioje LRT.lt orų skiltyje.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Karantinas Vilniuje
COVID-19 TRUMPAI 6