Lietuvoje

2021.09.17 12:11

URM tikslina klaidingą informaciją apie nuo COVID-19 pasiskiepijusių darbuotojų kiekį

LRT.lt2021.09.17 12:11

Užsienio reikalų ministerija (URM) penktadienį patikslino, kaip ji skelbia, klaidingą informaciją apie pasiskiepijusių darbuotojų kiekį.

Didžiausią imunizacijos nuo COVID-19 lygį šiuo metu yra pasiekę Energetikos ministerijos darbuotojai, o neva mažiausiai pasiskiepijusių ar persirgusių valdininkų yra Užsienio reikalų ministerijoje (URM), ketvirtadienį skelbė lrytas.lt, tačiau ministerija tikslina informaciją.

„Norėtume atkreipti Jūsų dėmesį, kad rugsėjo 16 dieną viešojoje erdvėje pasirodė tikrovės neatitinkanti informacija dėl COVID-19 vakcina pasiskiepijusių Užsienio reikalų ministerijos darbuotojų skaičiaus. Minimas Užsienio reikalų ministerijos imunizacijos lygis yra netikslus, kadangi Elektroninės sveikatos paslaugų ir bendradarbiavimo infrastruktūros informacinėje sistemoje (ESPBI IS) nėra fiksuojami užsienyje paskiepyti diplomatinių atstovybių darbuotojai, o straipsnyje minima paskiepytųjų procentinė dalis paskaičiuota nuo bendro visos diplomatinės tarnybos darbuotojų skaičiaus“, – skelbia URM.

URM surinktais 2021 metų rugsėjo mėnesio duomenimis, apie 97,14 proc. iš 448 Lietuvoje dirbančių diplomatinės tarnybos darbuotojų yra imunizuoti.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Karantinas Vilniuje
COVID-19 TRUMPAI 6