Lietuvoje

2021.09.17 06:38

LVŽS taryba svarstys pasipriešinimą Vyriausybės sprendimams, rengsis suvažiavimui

BNS2021.09.17 06:38

Opozicinės Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) taryba penktadienį Šiaulių rajone, Naisiuose, svarstys centro-dešinės Vyriausybės veiklą ir rengsis savo suvažiavimui.

LVŽS pranešė, kad tarybos nariai svarstys Ingridos Šimonytės Vyriausybės planuojamą mokesčių reformą bei sprendimus, „kurie gilina socialines, ekonomines ir sveikatos problemas valstybėje“.

„Valstiečių“ lyderio Ramūno Karbauskio teigimu, partija planuoja aptarti, kokių veiksmų imtis priešinantis Vyriausybės sprendimams.

„LVŽS taryba penktadienį rinksis, ir mes šnekėsime apie tai, kaip į visa tai galima reaguoti politiškai. Valdžia yra tokia silpna, netgi tinka žodis „beviltiška“. Kiekvienoje srityje galime atrasti situaciją, kuri jau nebevaldoma arba kurioje yra prieita iki absurdo“, – partijos pranešė teigė R. Karbauskis.

Posėdyje taip pat numatyta tvirtinti naujo šešėlinės Vyriausybės šešėlinio socialinių reikalų ir darbo ministro kandidatūrą vietoj iš partijos pašalinto Tomo Tomilino, be to, bus svarstomi artėjančių LVŽS pirmininko rinkimų organizaciniai klausimai, tvirtinama balsavimo šiuose rinkimuose tvarka.

LŽVS pirmą kartą ketina rengti visuotinius pirmininko rinkimus, anksčiau lyderį rinko suvažiavimo delegatai.

R. Karbauskis LVŽS vadovauja daugiau nei dešimtmetį. Pastarąjį kartą lyderiu jis perrinktas 2019 metais.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt