Lietuvoje

2021.09.16 22:43

Panevėžyje buvo dingęs vienuolikmetis berniukas

atnaujinta 10.25
LRT.lt2021.09.16 22:43

Ketvirtadienį apie 16 val. socialiniame tinkle „Facebook“ pranešta apie Panevėžyje dingusį berniuką. Vaiko tėčiu prisistatęs vyras pasidalino informacija apie 11-mečio sūnaus dingimą.

Atnaujinta penktadienį 10.25

Penktadienio rytą berniukas buvo rastas, tėvai dėkoja visuomenei už pagalbą.

Portalui LRT.lt 22.30 val. susisiekus su berniuko tėčiu, jis teigė, kad sūnaus iki šiol nepavyko rasti. Jo teigimu, 11-metis berniukas dingo ketvirtadienio popietę, negrįžo eidamas namo po pamokų.

„Panevėžio „Vyturio“ progimnazijoje, Vasario 16-tosios gatvėje. Ten po pamokų jis išėjo ir turėjo tiesiai grįžti į namus. Jis šiaip pareigingas būdavo, po pamokų grįžta iškart ir žinodavome, kada jis grįžta. Mums užtruko apie 1 val. 30 min. nuo laiko, kada turėjo grįžti, tuomet mes jo pasigedome ir iškart pradėjome paiešką“, – dėsto jis.

Faktą apie vaiko dingimą LRT.lt patvirtino ir Panevėžio apskr. VPK Komunikacijos poskyrio vyriausiasis specialistas Tadas Martinaitis. Jo teigimu, šiuo metu vykdoma apie 11 metų berniuko paieška, tikslinamos įvykio detalės, daugiau informacijos policija žada pateikti penktadienį ryte.

Vietos gyventojai jau sukūrė berniuko paieškai skirtą „Facebook“ grupę „Jorio paieškos Panevėžys“, kurioje ragina dalintis informacija.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt