captcha

Jūsų klausimas priimtas

VTEK rado šūsnį neatitikimų kandidatų į Seimą deklaracijose

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) iš pusantro tūkstančio patikrintų kandidatų į Seimą deklaracijų rado apie 600 neatitikimų tarp to, kokius duomenis apie privačius interesus jie pateikė šiai institucijai ir Vyriausiajai rinkimų komisijai (VRK).
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Tuo remdamasi, VTEK nusprendė visus kandidatus į Seimo narius papildomai informuoti apie duomenų neatitikimus ir paraginti juos ištaisyti. Asmenims bus išsiųsti pranešimai apie būtinybę nedelsiant patikslinti duomenis, teigiama pranešime spaudai. Kandidatų į Seimą deklaracijos yra viešai prieinamos VTEK ir VRK tinklalapiuose.

Deklaracijos lyginamos pagal VRK pirmininko, generalinio prokuroro, policijos generalinio komisaro ir VTEK pirmininko bendru įsakymu patvirtintą Rinkimų, politinių partijų veiklos ir politinių kampanijų finansavimo korupcijos prevencijos 2016–2017 metų programos priemonių planą. Juo siekiama užtikrinti ilgalaikę, veiksmingą ir kryptingą korupcijos prevencijos bei kontrolės sistemą rinkimų, politinių partijų veiklos ir politinių partijų finansavimo srityse.

Šaltinis www.elta.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...