Lietuvoje

2021.09.16 13:10

Didžiausia darbuotojų imunizacija nuo COVID-19 – Energetikos ministerijoje, mažiausiai – URM

ELTA2021.09.16 13:10

Didžiausią imunizacijos nuo COVID-19 lygį šiuo metu yra pasiekę Energetikos ministerijos darbuotojai. Mažiausiai pasiskiepijusių ar persirgusių valdininkų yra Užsienio reikalų ministerijoje (URM), ketvirtadienį skelbia lrytas.lt.

Portalo duomenimis, 90 proc. imunizacijos lygį yra pasiekę Energetikos ministerijos darbuotojai. Ekonomikos ir inovacijų ministerijoje (EIM) ir Aplinkos ministerijoje dirba 80–89 proc. pasiskiepijusių ar persirgusių darbuotojų.

Mažiausias imunizacijos lygis yra Užsienio reikalų ministerijoje, kur pasiskiepijo ar persirgo 70–79 proc. darbuotojų.

Kaip rašo portalas lrytas.lt, Vidaus reikalų ministerijoje rugpjūčio mėnesį darbą iš namų rinkosi 23 proc. darbuotojų. Panašus procentas dirbančių nuotoliniu būdu ir Žemės ūkio ministerijoje, kurioje rugsėjo mėnesį iš namų taip pat dirbo 23 proc. darbuotojų.

Tuo metu Finansų ministerijoje nuotoliniu būdu darbuojasi maždaug 9 iš 10, o Energetikos ministerijoje – trečdalis darbuotojų. Panašiu santykiu iš namų rugsėjį dirba ir Teisingumo ministerijos personalas (36 proc.).

Lrytas.lt duomenimis, Socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje į darbo vietą renkasi atvykti vidutiniškai 25 iš 240 darbuotojų, o Aplinkos ministerijoje – 18 iš 235.

Švietimo, mokslo ir sporto ministerijoje rugsėjo 1-ąją ministerijos patalpose dirbo 181 iš 261 darbuotojo.

Užsienio reikalų ministerija portalui lrytas.lt teigė, kad darbo iš namų statistikos apskritai nekaupia.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt