Naujienų srautas

Lietuvoje2016.09.28 13:49

K. Komskis šūvį į VSAT šunį vadina nelaimingu atsitikimu

ELTA 2016.09.28 13:49

Seimo vicepirmininkas, „tvarkietis“ Kęstas Komskis teigia, kad jo brolis Arvydas Komskis Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) šunį nušovė, kai pastarasis jį užpuolė.

Išplatintame pranešime spaudai K. Komskis teigia, kad šūvis buvo paleistas netyčia ir ginantis.

„Mano žiniomis, šuniui buvo duota komanda ieškoti kontrabandininkų bėglių pėdsakų, todėl po mišką jis lakstė laisvai. Šuo pamatęs medžiotojus puolė juos, o mano brolis iš netikėtumo išsigandęs šovė ir, deja, pataikė“, – rašoma pranešime.

Pasak parlamentaro, brolis Arvydas šūvio neneigia ir ketina bendradarbiauti su teisėsauga bei atlyginti VSAT padarytą žalą.

Kaip pranešė VSAT, šuo buvo nušautas vykdant kontrabandininkų paiešką Šereitlaukio kaimo prieigose, kur buvo aptikti įtartini pėdsakai. Netoliese esančiame miške, maždaug už kilometro nuo Nemuno upės, skiriančios Lietuvą ir Rusijos Kaliningrado sritį taip pat buvo rastos 7 dėžės cigarečių polietileniniame įpakavime, todėl VSAT pareigūnai šioje vietoje paspendė pasalą kontrabandininkams.

Dieną į šią vietą atvažiavo automobiliai „Subaru Legacy“ ir „Škoda Octavia“. Neabejojama, kad jie atvyko pasiimti kontrabandinio krovinio. Pasaloje buvę pasieniečiai vieną atvykėlių, 31-erių Pagėgių gyventoją, sulaikė, kai šis atėjo prie krovinio. Kiti trys vyrai spruko į mišką, jų paieškai pasitelktas kinologas su trejų metų belgų aviganiu Ramziu.

„Ramzis buvo su specialia šviesą atspindinčia liemene, ant kurios yra VSAT skiriamieji ženklai. Staiga belgų aviganiui judant miško keliuku pasigirdo šūvis“, – rašoma VSAT išplatintoje medžiagoje.

Šuo nuo vienintelio šūvio nugaišo iškart. A. Komskį po šūvio sulaikė VSAT pareigūnai.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi