Naujienų srautas

Lietuvoje2016.09.28 12:15

Sulaikytas K. Komskio brolis: jis nušovė kontrabandininkus sekusį pasieniečių šunį

Arvydas Komskis, Seimo vicepirmininko Kęsto Komskio brolis, turi problemų. Jis nušovė Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) tarnybinį šunį. Keturkojis tuo metu persekiojo sprunkančius kontrabandininkus.

Apie incidentą trečiadienį oficialiai pranešė VSAT. Tiesa, be pavardžių – tarnybinį šunį nušovęs asmuo įvardijamas kaip „medžiotojas iš Šilutės“.

Kad VSAT šunį nušovė Seimo vicepirmininko brolis, 15min patvirtino kitas Komskių šeimos narys – Pagėgių meras Virginijus Komskis.

„Esu parskridęs tik šiąnakt. Vakar paskambinau. Sakė, tikrai toks įvykis yra ir su broliu nesu susisiekęs. Jis yra ar uždarytas – aš nesuprantu“, – kalbėjo V. Komskis.

Pasak jo, A. Komskis medžiojo su dar vienu broliu – Zenonu. Esą incidentas įvyko visiškai netyčia.

„Su kitu broliu kalbėjau, kuris yra [medžiotojų] būrelio vadovas. Sakė, kad vyko medžioklė ir paprasčiausiai ant jo šoko [šuo], jis išsigando ir... įvyko šūvis. Tiek man kitas brolis pasakojo. Su Arvydu nesu bendravęs“, – pasakojo meras.

VSAT skelbiamais duomenimis, kontrabandininkų pėdsakais sekęs tarnybinis šuo Ramzis nuo vienintelio šūvio mirė vietoje.

„Kai kinologas, Ramzio šeimininkas, išgirdo šūvį ir pamatė kritusį augintinį, jis pamanė, kad šunį nušovė persekiojami kontrabandininkai. Pasienietis jau buvo išsitraukęs tarnybinį ginklą ir pasiruošęs ekstremaliai situacijai. Tačiau tolėliau pamatęs medžiotoją jis žaibiškai bei teisingai įvertino situaciją ir ginklo nepanaudojo“, – skelbė VSAT.

A. Komskis uždarytas į areštinę. Beje, Pagėgių mero ir Seimo vicepirmininko brolis jau yra turėjęs bėdų su teisėsauga. 2006 m. jis kateriu užplaukė ant Pakalnės upėje nardžiusio paauglio ir jį mirtinai sužalojo bei pasišalino iš įvykio vietos. Vis dėlto ikiteisminis tyrimas jo atžvilgiu buvo nutrauktas – A. Komskiui nutarta taikyti administracinę atsakomybę.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi