captcha

Jūsų klausimas priimtas

V. Baltraitienei ir J. Olekui rengiama interpeliacija

Seime rengiama interpeliacija krašto apsaugos ir žemės ūkio ministrams. Juozui Olekui ir Virginijai Baltraitienei interpeliaciją inicijuoja opozicijoje esantys konservatoriai.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

J. Olekui teks aiškintis apie viešuosius pirkimus krašto apsaugos sistemoje, V. Baltraitienei – dėl ministerijai pavaldžių institucijų veiklos.

J. Oleko klausiama, kodėl jis neprisiima asmeninės atsakomybės už lėšų švaistymą įsigyjant prekes. Krašto apsaugos ministrui daugiausia klausimų pateikiama apie viešuosius pirkimus, brangių virtuvės įrankių istoriją, sandorius su bendrove „Nota Bene“. Interpeliacijos iniciatorių konservatorių teigimu, ministras  yra vienintelis biudžeto asignavimų valdytojas.

V. Baltraitienė turės aiškintis dėl korupcinių istorijų Žemės ūkio ministerijai pavaldžiose institucijose, Darbo partijos paskirtų ir nesugebėjusių tinkamai dirbti jų vadovų, taip pat Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos veiklos, Jono Miliaus atsakomybės.

Ministrai plenariniame posėdyje atsakys į jiems pateiktus klausimus. Parlamentarai balsuodami apsispręs, ar juos tenkina ministrų atsakymai, jeigu ne – vyks slaptas balsavimas dėl pasitikėjimo ministrais. Tam, kad būtų pareikštas nepasitikėjimas ministru, už tai turi balsuoti turi daugiau kaip pusė Seimo narių.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Tema: „Auksinių įrankių“ skandalas

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...