Naujienų srautas

Lietuvoje2016.09.22 14:05

Kelyje Raseiniai – Ariogala apvirto autobusas, yra sužeistų

15min.lt 2016.09.22 14:05

Ketvirtadienį Bendrajame pagalbos centre bendruoju pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad kelyje Raseiniai – Ariogala apvirto autobusas. Per avariją sužeistas autobuso vairuotojas. Taip pat nukentėjo su autobusu susidūrusio lengvojo automobilio vairuotoja.

13 val. 15 min. Bendruoju pagalbos telefono numeriu pranešta, kad kelyje Raseiniai-Ariogala, už Norgėlų kaimo apvirto maršrutinis autobusas, gali būti prispaustų žmonių.

Į įvykio vietą išsiųstos Kauno APGV pajėgos.

Šaltinių teigimu, autobusas apvirto po avarijos. Pirminiais duomenimis, iš šalutinio kelio išvažiavęs lengvasis automobilis trenkėsi į pagrindiniu keliu važiavusį autobusą, kuris po susidūrimo apvirto ant stogo.

Policijos duomenimis, lengvąjį automobilį vairavo moteris. Ją ištiko šokas, todėl ji išvežta į ligoninę. Taip pat sužalotas autobuso vairuotojas. Jis taip pat gydomas ligoninėje.

Atvykę ugniagesiai prispaustų žmonių nerado. Eismas šiuo keliu link autostrados yra uždarytas ir nukreipiamas per Norgėlus. Pastebėta, kad vienai keleivei iš nosies bėga kraujas, tačiau visi keleiviai teigia sužalojimų nepatyrę.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi