captcha

Jūsų klausimas priimtas

J. Miliaus atleidimo klausimas atidėtas kitai savaitei

Ministrų kabinetas trečiadienį nesvarstė Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos vadovo Jono Miliaus atleidimo klausimo, nors žemės ūkio ministrė Virginija Baltraitienė ir buvo parengusi nutarimą. Oficialiai teigiama, kad klausimas atidėtas , nes ministrai nespėjo su juo susipažinti. Kai kurie kabineto nariai tvirtino nematę ir Specialiųjų tyrimų tarnybos pažymos, kuri jiems buvo išdalyta dar prie savaitę. 
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Neoficialiai teigiama, kad trečiadienį būtų pritrūkę ministrų balsų atleisti J. Milių. „Tvarkos ir teisingumo“ bei Darbo partijų deleguotiems ministrams partijų vadovybė rekomendavo nebalsuoti už atleidimą.

„Aš elgsiuos taip kaip reikalauja teisės aktai ir iš tikrųjų nenusižengsiu teisės aktams. Tai reiškia, kad jeigu nematau teisinio pagrindo atleisti, tai aš už tokį sprendimą nebalsuosiu. Pagrindo kol kas nematau“, – sakė žemės ūkio ministrė Virginija Baltraitienė.

„Partija rekomenduoja nepalaikyti, aš kaip tik einu susipažinti su garsiąja STT pažyma ir nemačiau vyriausybės projekto. Sunku pasakyti koks pagrindas įrašytas dėl atleidimo, tai vertinti negaliu. O vertinsiu kaip ekspertas teisininkas“, – pabrėžė vidaus reikalų ministras Tomas Žilinskas.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Tema: Įtarimai J. Miliui dėl prekybos poveikiu

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...