Naujienų srautas

Lietuvoje2016.09.08 10:49

D. Mockus: E. Masiulio versija apie paskolą yra jo asmeninė pozicija

BNS 2016.09.08 10:49

Buvusio liberalų lyderio Eligijaus Masiulio versija apie paskolą iš koncerno „MG Baltic“ viceprezidento Raimondo Kurlianskio yra jo paties asmeninė pozicija, sako koncerno savininkas ir vadovas Darius Mockus.

„Jūsų pateikta informacija yra asmeninė E. Masiulio pozicija, kurios aš negaliu vertinti ar komentuoti. Primenu, kad su kolega R. Kurlianskiu iki šiol nesu matęsis ar kalbėjęs, todėl jo veiksmų vertinti, remiantis trečiojo asmens žodžiais, negaliu“, – sakė D. Mockus, BNS paprašytas įvertinti galimus jo verslo partnerio ir E. Masiulio neoficialius finansinius sandorius ir galimą poveikį R. Kurlianskio vadovaujamos koncerno žiniasklaidos grupės reputacijai.

„MG Baltic“ prezidento komentarą BNS perdavė jo atstovas ryšiams su visuomene.

D. Mockui ir R. Kurlianskiui teisėsauga uždraudė bendrauti, vykstant ikiteisminiam tyrimui dėl galimos politinės korupcijos.

Jame įtarimai prekyba poveikiu, kyšininkavimu ir neteisėtu praturtėjimu pareikšti E. Masiuliui, o R. Kurlianskis sulaukė įtarimų papirkimu, prekyba poveikiu ir neteisėtu disponavimu valstybės paslaptimi.

Teisėsauga įtaria, kad E. Masiulis iš koncerno „MG Baltic“ viceprezidento Raimondo Kurlianskio už „tam tikrus šiam koncernui palankius ir finansiškai naudingus sprendimus“ savo bei kitų naudai priėmė 106 tūkst. eurų kyšį. E. Masiulis šią savaitę pareiškė iš R. Kurlianskio ėmęs 90 tūkst. eurų paskolą, už kurią ketino pirkti nekilnojamąjį turtą Nidoje ir verstis jo nuoma. Tačiau paskola nepatvirtinta notaro.

R. Kurlianskis yra kelias televizijas valdančio „Laisvo ir nepriklausomo kanalo“ grupės valdybos pirmininkas ir naujienų portalą alfa.lt valdančios „Alfa Media“ valdybos pirmininkas.

Atliekant ikiteisminį tyrimą dėl galimos politinės korupcijos kaip specialusis liudytojas buvo apklaustas „MG Baltic“ valdybos narys Romanas Raulynaitis. Pagal Lietuvos įstatymus, specialiaisiais liudytojais apklausiami asmenys, kai yra duomenų apie jų padarytą nusikaltimą, bet jų nepakanka, kad būtų galima pareikšti įtarimus.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi