Naujienų srautas

Lietuvoje2016.09.07 10:43

V. Baltraitienė susilaiko nuo komentarų dėl vakarienės apmokėjimo

ELTA 2016.09.07 10:43

Žemės ūkio ministrė „darbietė“ Virginija Baltraitienė susilaiko nuo komentarų dėl Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) vadovo Jono Miliaus suorganizuotos vakarienės prieš medžioklę Panevėžio rajone, kurioje dalyvavo ir jos kolega latvis Janis Dūklavas bei verslininkai, apmokėjimo, ir siūlo palaukti etikos sargų išvados.

„Viską perduosiu Vyriausiajai tarnybinės etikos komisijai. Kai išnagrinės, gausite visą informaciją“, – klausiama, kas išrašė sąskaitą, sakė žurnalistams V. Baltraitienė trečiadienį vyriausybėje prieš posėdį ir pasitarimą.

Nuo išsamesnių komentarų ministrė susilaikė.

ELTA jau rašė, kad antradienį žemės ūkio ministrė V. Baltraitienė paskelbė iš asmeninių lėšų sumokėjusi 202 eurus už vakarienę prieš medžioklę Panevėžio rajone.

„Žemės ūkio ministrė Virginija Baltraitienė gavo sąskaitą už liepos 27 dieną Panevėžio rajone surengtą neformalią vakarienę su Latvijos ministru ir sąskaitoje nurodytus 202 eurus už maitinimo paslaugas sumokėjo iš savo asmeninių lėšų. Sąskaita bus pateikta Vyriausiajai tarnybinės etikos komisijai (VTEK)“, – teigiama Žemės ūkio ministerijos pranešime spaudai.

Latvijos delegacija Lietuvoje lankėsi liepos 27–28 dienomis.

Pasak ministrės ir J. Miliaus, renginį VMVT vadovui padėjo organizuoti jo kaimynas verslininkas Pranas Dailidė, kuris esą pakvietė į jį ir verslininkų, tarp jų ir „Biovelos“ vadovą.

Maistu ir gėrimus medžioklei esą kiekvienas atsinešė pats ir už ją susimokėjo. J. Milius sakė, kad jam ji kainavo apie 25 eurus.

Prezidentė Dalia Grybauskaitė ministrės medžioklę išvadino gėda ir sakė, kad jeigu patys ministrai nesugeba savo elgsenos padarinių, tai sprendimus turi daryti premjeras Algirdas Butkevičius.

VTEK pačiai ministrei kreipusis pradėjo tyrimą dėl jos ir J. Miliaus dalyvavimo Panevėžio rajone vykusioje neformalioje vakarienėje, kurioje dalyvavo keli šalies verslininkai.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi