Lietuvoje

2016.09.07 10:20

Šalies vadovė pasveikino Braziliją Nepriklausomybės dienos proga

LRT.lt2016.09.07 10:20

Lietuvos Respublikos prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Brazilijos prezidentą Michelį Temerį šalies Nepriklausomybės dienos proga ir palinkėjo sėkmės, gerovės ir klestėjimo.

„Viliuosi, kad Lietuva ir Brazilija dar efektyviau išnaudos įvairias bendradarbiavimo galimybes tiek dvišalių santykių, tiek dialogo su Europos Sąjunga kontekste. Neabejoju, kad mūsų žmonės turi daug galimybių stiprinti pažinimą ir draugystę, plėtoti bendrus abipusiškai naudingus projektus prekybos, mokslo, švietimo ir kultūros srityse", – rašome prezidentės sveikinime.

Šalies vadovė padėkojo už šiais metais Brazilijoje organizuotas vasaros olimpines žaidynes ir Rio de Žaneire vykusią įspūdingą sporto šventę, kuri suteikė daug džiugių akimirkų ne tik atvykusiems sporto gerbėjams, bet ir milijonams žmonių Lietuvoje ir visame pasaulyje, rašoma pranešime spaudai.

Naudodamasi proga, prezidentė Brazilijos vadovui taip pat palinkėjo išminties ir visokeriopos sėkmės einant svarbias pareigas, stiprinant santarvę ir vienybę Brazilijoje, vedant savo šalį ekonominio augimo keliu bei visus telkiant bendriems darbams šalies piliečių labui.