Naujienų srautas

Lietuvoje2016.09.07 07:50

Neringa pažabojo mašinų srautus

BNS 2016.09.07 07:50

Neringos politikų siekis bandyti didesniais mokesčiais sumažinti lengvųjų automobilių srautus į kurortą pasiteisino: šį sezoną atvykusių automobilių buvo apie 15 tūkst. mažiau nei tuo pačiu metu pernai.

Kaip rašo dienraštis „Lietuvos žinios“, iš viso šią vasarą per Alksnynės kontrolės postą į Neringą įvažiavo apie 70 tūkst. automobilių, kaip pernai jų buvo 93 tūkst., užpernai – 86 tūkstančiai. Nors mašinų vyko mažiau, padidintas tarifas šiais metais leis surinkti į Neringos biudžetą daugiau pajamų: 2015-aisiais iki rugpjūčio 31dienos už įvažiavimą gauta 1 mln. 256 tūkst. eurų, o šiemet tuo pačiu laikotarpiu – 1 mln. 721 tūkst. eurų.

„Manome, kad mūsų lūkesčiai išsipildė. Žmonės ėmė labiau naudotis viešuoju, vandens transportu, atvažiuoti dviračiais. Žinoma, ilgaisiais savaitgaliais ar esant geriems orams tie 20 eurų keliautojams nėra rodiklis, tačiau šiemet kurortinio sezono metu Alksnynės kontrolės postą kirto kur kas mažiau automobilių nei pernai", – „Lietuvos žinioms" sakė Neringos meras Darius Jasaitis.

Nidos verslininkai tikino didelio klientų sumažėjimo dėl padvigubinto tarifo nepajutę. Esą daugiausia įtakos poilsiautojams turi ne papildoma finansinė našta, bet orai.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi