Lietuvoje

2016.09.06 22:52

A. Adamkienė dėl traumos atsidūrė ligoninėje

Inga Saukienė, 15min.lt2016.09.06 22:52

Kadenciją baigusio prezidento Valdo Adamkaus žmona Alma antradienį namuose patyrė traumą, dėl kurios paguldyta į Santariškių klinikas.

Kaip 15min pasakojo V. Adamkaus šeimos gydytojas Remigijus Nargėla, trauma nebuvo stipri, nėra jokių kaulų ar kaukolės lūžių. Tačiau siekiant išvengti galimų komplikacijų, 89 metų A. Adamkienė paguldyta stebėjimui ir namo bus paleista tik rytoj.

„Nėra nei kaukolės lūžių, nei jokios kraujinės patologijos. Tai įrodė jau atlikti tyrimai – kompiuterinė tomografija, magnetinis rezonansas. Taigi viskas baigėsi gerai. Gal ponia Alma buvo kiek pavargusi. Buvo daug švenčių, daug progų, kur jai reikėjo dalyvauti, šie visi rūpesčiai, įtampa gal turėjo įtakos traumai“, – svarstė gydytojas.

„Pasinaudoję proga, kad jau atsidūrėme ligoninėje, dar padarysime papildomų tyrimų dėl širdies ir kraujagyslių sistemos, antraip juk žmogui labai sunku prisiruošti atvykti pas gydytoją“, – sakė jis.

Rugsėjo 1-ąją ponia Alma su vyru dalyvavo iškilmingame renginyje, kurio metu Kauno Šv. Pranciškaus gimnazijai buvo suteiktas Prezidento Valdo Adamkaus gimnazijos vardas. Taip pat pora šventė savo santuokos 65 metų jubiliejų.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.