Lietuvoje

2016.09.05 15:06

Vokietijoje apsivertusiame lietuvių tolimųjų reisų mikroautobuse tebuvo vienas vairuotojas

Sigutė Limontaitė, 15min.lt2016.09.05 15:06

Sekmadienį Vokietijos miesto Bylefeldo autostradoje apsivertus lietuvius į Didžiąją Britaniją gabenusiam mikroautobusui nukentėjo devyni žmonės. Lietuviai socialiniuose tinkluose suskubo ieškoti savo artimųjų, kurie galėjo nukentėti nelaimės metu.

Kadangi nebuvo skelbta, kokios kompanijos mikroautobusas pateko į avariją, tautiečiams, kurių artimieji tądien važiavo iš Lietuvos, kilo nerimas. Emigrantai ėmė skambinti į visas žinomas vežėjų kompanijas bei klausinėti, ar ne jų automobilis apsivertė Vokietijoje.

Vienoje iš socialinio tinklo „Facebook“ grupių emigrantė Diana išsiaiškino, kad minėtu automobiliu keliavo jos mama. Lietuvė 15min teigė kalbėjusi telefonu tik su mama, kuri nukentėjo per nelaimingą atsitikimą, tačiau jos būklė nėra kritinė. Nukentėjusioji išleidžiama iš ligoninės, tad jos duktė važiuoja į Vokietiją parsivežti mamos.

„Mano mamai stipriai sutrenkta galva, teko siūti vieną koją. Avarijos ji neprisimena, šiuo metu ištikta šoko“, – sakė pašnekovė bei pridūrė, kad visi sužeistieji šiuo metu Vokietijos ligoninėse.

Diana pasakojo, kad avarijos metu per automobilio langą iškrito dvi moterys. Viena iš jų – mažeikiškė, šiuo metu kritinės būklės ir ištikta komos. Moteris netrukus bus operuojama antrą kartą.

Dianos teigimu, mikroautobuse buvo tik vienas 21-erių vairuotojas. Nors į tokius reisus leidžiasi du vairuotojai, kurie vairuoja pasikeisdami, šį kartą tebuvo vienas. Neoficialiais duomenimis, antrajam vairuotojui pranešė, kad jo šeimoje įvyko tragedija, tad jis išskubėjo atgal į Lietuvą.

Vokietijos policija daugiau duomenų apie įvykį kol kas nepateikia. Anksčiau skelbta, kad avariją galimai sukėlė ne lietuvis mikroautobuso vairuotojas, tačiau kol kas tai nepatvirtinta.

Viena iš avarijos metu nukentėjusių moterų tiksliai avarijos neprisimena, tačiau, jos manymu, lengvasis automobilis trenkėsi į mikroautobuso šoną, tuomet pastarasis rėžėsi į atitvarą ir vertėsi.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.