Naujienų srautas

Lietuvoje2016.09.05 14:55

E. Masiulio parodymų prokuroras klausėsi 3,5 valandos

BNS, 15min.lt 2016.09.05 14:55

Vykstant tyrimui dėl politinės korupcijos, teisėsaugos pareigūnai pirmadienį tęsė kyšininkavimu, prekyba poveikiu ir neteisėtu praturtėjimu įtariamo buvusio Liberalų sąjūdžio pirmininko Eligijaus Masiulio apklausą Generalinėje prokuratūroje. Šįkart apklausa truko 3,5 valandos.

E. Masiulis po apklausos teigė dar negalintis kalbėti su žiniasklaida, mat parodymų davimas nėra baigtas.

„Padarėme tokią, kaip sakoma, tarpinę apklausą, bet ji dar nesibaigė. Dar toliau tęsime apklausą. Mes nebaigėme duoti parodymų“, – sakė E. Masiulis.

Pasak jo, pirmadienį apklausa buvo trumpesnė, nes taip savo laiką planavo prokuroras.

Jis vylėsi, kad šią savaitę apklausos bus baigtos. Tuomet jis žada pateikti ir daugiau informacijos visuomenei.

Eksparlamentaras prokuratūroje lankėsi ir penktadienį, kai pradėjo pirmą kartą duoti išsamius parodymus. Tąkart jo apklausa truko 11 valandų.

Teisėsauga įtaria, kad E. Masiulis iš koncerno „MG Baltic“ viceprezidento Raimondo Kurlianskio už „tam tikrus šiam koncernui palankius ir finansiškai naudingus sprendimus“ savo bei kitų naudai priėmė 106 tūkst. eurų kyšį. Įtarimai dėl neteisėto praturtėjimo pateikti, kai gegužę atliktos kratos metu E. Masiulio namuose rasta apie 250 tūkst. eurų. Teisėsauga teigia, kad šie pinigai galėjo būti įgyti neteisėtai.

Atliekant šį politinės korupcijos tyrimą įtarimai dėl papirkimo, prekybos poveikiu ir neteisėto disponavimo valstybės paslaptimi taip pat pateikti koncerno „MG Baltic“ viceprezidentui R. Kurlianskiui, dėl prekybos poveikiu ir kyšininkavimo – buvusiam Seimo nariui „darbiečiui“ Vytautui Gapšiui. Jis įtariamas iš „MG Baltic“ viceprezidento paėmęs apie 25 tūkst. eurų vertės kyšį dėl to, kad veiktų koncerno naudai.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi