captcha

Jūsų klausimas priimtas

Apie tanką Vilniaus ežero dugne jau sklando anekdotai, bet „Aras“ žodžio dar netarė

Sostinės pakraštyje esančio Gilužio ežero dugną patikrinę narai mėgėjai iš jo išnėrė pasisėmę geros nuotaikos ir nusiteikę šmaikštauti. Ne dėl to, kad rado ten nuskendusį tanką – jiems tik pasisekė paneigti gandus apie 35 metrų gylį, kuriame neva verta ieškoti šarvuočio. Tačiau į žvalgybą dar ruošiasi nerti Lietuvos antiteroristinių operacijų rinktinės „Aras“ specialistai.
Reuters/Scanpix nuotr.
Reuters/Scanpix nuotr.

Prieš savaitę Vilniuje buvo kilęs sujudimas, kai į policiją paskambinęs Pilaitės gyventojas pranešė nardęs Gilužio ežere ir jo dugne aptikęs šarvuotį. Naras mėgėjas pridūrė, kad tankas rūdija maždaug 35 metrų gylyje, o vietomis šio ežero gylys esą siekia net 60 metrų.

Vilniaus policininkai šią informaciją perdavė antiteroristinių operacijų rinktinei „Aras“, kurios narai vis dar ruošiasi pranešimą nuodugniai patikrinti.

Tuo tarpu šį savaitgalį į Gilužio ežero dugną dėl ieškomo šarvuočio suskubo nusileisti trys narai mėgėjai.

„Radom visą tankų diviziją 100 metrų gylyje!“, – LNK Žinių reportaže po pusvalandžio išnėręs pareiškė nardymo instruktorius Romanas Baziukas. Surimtėjęs jis pridūrė, kad pavyko užfiksuoti tik 15 metrų gylį – minėtų 35 metrų Gilužio ežere tikriausiai nerasi nė su žiburiu. „Aro“ narai į šį ežerą turėtų nerti kitą savaitę.

Šaltinis www.15min.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...