Naujienų srautas

Lietuvoje2016.09.04 22:33

Apie tanką Vilniaus ežero dugne jau sklando anekdotai, bet „Aras“ žodžio dar netarė

15min.lt 2016.09.04 22:33

Sostinės pakraštyje esančio Gilužio ežero dugną patikrinę narai mėgėjai iš jo išnėrė pasisėmę geros nuotaikos ir nusiteikę šmaikštauti. Ne dėl to, kad rado ten nuskendusį tanką – jiems tik pasisekė paneigti gandus apie 35 metrų gylį, kuriame neva verta ieškoti šarvuočio. Tačiau į žvalgybą dar ruošiasi nerti Lietuvos antiteroristinių operacijų rinktinės „Aras“ specialistai.

Prieš savaitę Vilniuje buvo kilęs sujudimas, kai į policiją paskambinęs Pilaitės gyventojas pranešė nardęs Gilužio ežere ir jo dugne aptikęs šarvuotį. Naras mėgėjas pridūrė, kad tankas rūdija maždaug 35 metrų gylyje, o vietomis šio ežero gylys esą siekia net 60 metrų.

Vilniaus policininkai šią informaciją perdavė antiteroristinių operacijų rinktinei „Aras“, kurios narai vis dar ruošiasi pranešimą nuodugniai patikrinti.

Tuo tarpu šį savaitgalį į Gilužio ežero dugną dėl ieškomo šarvuočio suskubo nusileisti trys narai mėgėjai.

„Radom visą tankų diviziją 100 metrų gylyje!“, – LNK Žinių reportaže po pusvalandžio išnėręs pareiškė nardymo instruktorius Romanas Baziukas. Surimtėjęs jis pridūrė, kad pavyko užfiksuoti tik 15 metrų gylį – minėtų 35 metrų Gilužio ežere tikriausiai nerasi nė su žiburiu. „Aro“ narai į šį ežerą turėtų nerti kitą savaitę.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi