Lietuvoje

2016.09.02 17:40

Vilniuje atidaromas Ukmergės gatvės Šiaurinės jungties viadukas

LRT.lt2016.09.02 17:40

Reikšmingiausiame pastarojo meto Vilniaus miesto kelių infrastruktūros projekte, Vilniaus Vakariniame aplinkkelyje, užbaigtas svarbus darbų etapas: pastatyta Ukmergės gatvės Šiaurinė jungtis ir jos viadukas. Statybas prižiūrinti sostinės savivaldybės administracijos komisija įvertino įrengtas komunikacijas bei pripažino jas tinkamas eksploatuoti. Jau pirmadienį naujuoju viaduku bus leidžiamas automobilių eismas. 

Trečiojo aplinkkelio statybų etapo darbus atliekantys „Kauno tiltai“ kartu su partneriais viaduko statybas baigė dviem mėnesiais anksčiau, nei buvo planuota, rašoma Vilniaus miesto savivaldybės pranešime spaudai.

„Neabejojame, kad Šiaurinės jungties atidarymas – gera žinia visiems vairuotojams ir keleiviams, ypač – atvykstantiems į Vilnių iš Ukmergės pusės. Atidaryta atkarpa per naująjį viaduką pagerins eismo sąlygas. Tikrai džiugu, kad suplanuoti darbai  lenkia numatytus darbų vykdymo terminus, o Savivaldybė savo ruožtu užtikrina savalaikį projekto finansavimą pagal parengtą mokėjimų grafiką. Bendromis pastangomis siekiame, kad vilniečiai, sostinės svečiai ar tranzitu per Vilnių vykstantys vairuotojai dar šiemet galėtų važiuoti naujuoju aplinkkeliu“, − sako Vilniaus savivaldybės mero pavaduotojas Linas Kvedaravičius.

Šiaurinės jungties viaduko ilgis – 71,69 metro, plotis – 8,5 metro.

Į Vilnių atvykstančių automobilių srautą nukreipus Šiaurine jungtimi ir viaduku, bus tęsiami Ukmergės gatvės rekonstrukcijos darbai. Dalis gatvės bus atitverta, likusi dalis paliekama automobiliams, judantiems iš Vilniaus Ukmergės link. Kitos eismo sąlygos šia kryptimi vykstančiam transportui nesikeis.

Kaip jau anksčiau buvo pranešta, eismas tiesiama Vilniaus Vakarinio aplinkkelio atkarpa bus paleistas dar šiemet. III-ojo aplinkkelio etapo darbai atliekami laiku, o kai kur numatytas darbų grafikas netgi lenkiamas.

Vieną didžiausių Vilniaus vakarinio aplinkkelio statybos darbų etapų „Kauno tiltai“ vykdo kartu su „Fegda“, „Lemminkainen Lietuva“, „Eurovia Lietuva“,  „Tilsta“ ir „Axis Power“.

Populiariausi

Rugsėjo 1-oji

Lietuvoje

2021.03.05 12:48

Pradinukų sugrįžtuves į klases ketinančios skelbti Plungės meras: baubas nėra toks didelis, kokį jį piešia

iki antradienio vakaro laukia mokyklų, kurios nori atverti duris, apsisprendimo; atnaujinta 15.58
Karantinas Vilniuje
COVID-19 TRUMPAI 6

Lietuvoje

2021.03.05 09:32
COVID-19 TRUMPAI

COVID-19 Lietuvoje: plečiasi židiniai darželiuose, įmonėse ir futbolo klube

434 atvejai, mirė 5 žmonės; atnaujinta 11.10
6