Lietuvoje

2016.08.29 09:24

Maltiečių labdaros akcija kviečia aukoti kanceliarines prekes

Akvilė Naginionytė, Jūratė Anilionytė, LRT TV naujienų tarnyba, LRT.lt2016.08.29 09:24

Maltos ordinas surengė labdaros akciją „Mažoj širdelėj – didelės idėjos“. Iki rugsėjo pabaigos bus renkamos kanceliarinės, mokyklinės prekės ir aukojami pinigai skurdžiai gyvenantiems vaikams. Kaip ir kasmet, prie šios maltiečių akcijos prisijungė verslininkai. Taip pat dalyvauja ir prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotos nacionalinio saugumo kampanijos „Už saugią Lietuvą“ atstovai.

Akcija „Mažoj širdelėj – didelės idėjos“ vyksta prieš kiekvieną rugsėjį jau ketvirtus metus. Šį kartą pagalbos kreipėsi apie 1500 vaikų, iš maždaug 35 Lietuvos vietovių.

„Vaikų skaičius didėja. Mūsų organizacija plečiasi ir mes steigiame padalinius įvairiose Lietuvos vietovėse. Turime savo grupes, kuriose yra maltiečiai savanoriai ir jie pasižiūri, kokie yra poreikiai tose konkrečiose vietovėse. Ar tai yra daugiavaikės šeimos, ar našlaičiai, ar tai būtų sergantys vaikai“, – sakė Maltos ordino pagalbos tarnybos programų direktorė Rasa Stukienė.

Penalas, pieštukai, sąsiuviniai ir spalvotas popierius – tai tik keletas iš daugelio mokyklinių prekių, kurių reikia socialinę riziką patiriantiems vaikams. Maltiečiai į pagalbą pasikvietė ir verslo partnerius, kad padidintų šių kanceliarinių prekių kiekį.

Kai kurios įmonės akcijoje dalyvauja jau ne pirmus metus, jų darbuotojai mielai dovanoja vaikams ne tik mokyklinių prekių, bet ir žaislų bei drabužių.

Prie Maltiečių akcijos šiemet prisijungė ir prezidentės inicijuotos nacionalinio saugumo kampanijos „Už saugią Lietuvą“ atstovai. Kitą antradienį prie prezidentūros maltiečiai su kitomis organizacijomis lauks norinčių padovanoti vargstantiems vaikams kuprinių, kanceliarinių prekių ar knygų.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.