Lietuvoje

2012.06.23 14:58

Aplink Lietuvą apibėgęs ugniagesys ketina apibėgti ir Baltijos jūrą

Norėdamas populiarinti sveiką gyvenimo būdą ir ugniagesio specialybę, ugniagesys gelbėtojas Aidas Ardzijauskas per 24 dienas apibėgo visą Lietuvą.  

Norėdamas populiarinti sveiką gyvenimo būdą ir ugniagesio specialybę, ugniagesys gelbėtojas Aidas Ardzijauskas per 24 dienas apibėgo visą Lietuvą, praneša LTV naujienų tarnyba.

Vilniuje prie Baltojo tilto finišavusį ugniagesį gelbėtoją A. Ardzijauską pasitiko artimieji ir kolegos. Per 24 dienas įveikęs daugiau nei 1,1 tūkst. kilometrų ir aplankęs 22 šalies miestus bėgikas sako taip norėjęs išbandyti savo jėgas.

„Tarp mūsų, bėgikų, buvo kalba, kad prieš rimtą darbą reikėtų apibėgti Lietuvą. Tai aš nusprendžiau apibėgti Lietuvą. Tai padariau dėl kelių priežasčių. Pirmiausia, ugniagesio profesijos populiarinimas. Antra, bėgimo populiarinimas, o trečia – noras pačiam įgyti daugiau pasitikėjimo ir išbandyti tam tikrus dalykus“, – tvirtino A. Ardzijauskas.

Pasak bėgiko, visuose miesteliuose jį sutikdavo žmonės ir mielai prisijungdavo prie bėgimo. Karštą dieną sunkiausia įveikti buvo kalnuotą atkarpą Obeliai–Zarasai.

Ne pirmą ilgą distanciją bėgantis vyras prasitarė, kad kitąmet jo laukia dar didesnis iššūkis – įveikti kelią aplink Baltijos jūrą.