Naujienų srautas

Lietuvoje2016.08.25 11:37

Šeštadienio vakarą Vilniuje bus ribojamas eismas

LRT.lt 2016.08.25 11:37

Rugpjūčio 27 dieną, šeštadienį, vyks 4-asis naktinis „Nike“ moterų bėgimas. Tūkstančiai moterų gražiausiomis Vilniaus gatvėmis bėgs 5 kilometrus. Nors renginys gana trumpas, organizatoriai perspėja, kad bėgimo trasoje bus trumpam ribojamas eismas.

Jau tapo tradicija, kad naktinio moterų bėgimo trasa drieksis miesto centrinėmis ir senamiesčio gatvėmis: startas bus Vilniaus rotušės aikštėje, toliau moterys bėgs Vokiečių, Dominikonų, Šv. Ignoto, Liejyklos, L. Stuokos-Gucevičiaus, Šventaragio gatvėmis, toliau trasa eis pro Vilniaus katedrą ir Radvilaitės gatve persikels į Bernardinų sodą, iš jo Šv. Brunono ir Maironio gatvėmis pasieks Užupį, tuomet trasa tęsis Paupio, Aukštaičių, Maironio, Latako, Pilies, Šv. Jono, Gaono, Stiklių gatvėmis ir Didžiąja gatve bėgikės grįš į rotušės aikštę kirsti finišo liniją.

Atkreipiamas dėmesys, kad šeštadienį 20.45–22.00 val. bus draudžiamas transporto eismas Didžiosios gatvės atkarpoje nuo Stiklių gatvės iki rotušės, o 20.50–21.45 val. visoje bėgimo trasoje, teigiama pranešime spaudai.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi