Lietuvoje

2013.03.29 10:23

Prezidentė: Vyriausybės darbus vertinsiu, kai turėsiu ką vertinti

ELTA2013.03.29 10:23

Prezidentė Dalia Grybauskaitė sako naujosios Vyriausybės nuveiktus darbus vertinsianti tik tada, kai turėsianti ką vertinti.

Prezidentė Dalia Grybauskaitė sako naujosios Vyriausybės nuveiktus darbus vertinsianti tik tada, kai turėsianti ką vertinti.

„Labai įdomus klausimas. Bet į jį aš atsakysiu taip, kad Vyriausybės darbą vertinsiu tuomet, kai bus ką vertinti“, – sakė Prezidentė, penktadienį Lietuvos karo akademijoje žurnalistų paklausta, kaip vertina naujosios Vyriausybės pirmąjį šimtadienį.

Paklausta, ar prieš tai diskusijoje su akademijos studentais jos pasakyti žodžiai, kad „klaidas galima ištaisyti, bet nieko nedarymo ištaisyti neįmanoma“, gali būti taikomi ir Vyriausybei bei Premjerui, D. Grybauskaitė sakė neskubėti vertinti.

„Neskubėkime. Dar tik šimtas dienų“, – sakė Prezidentė.

Penktadienį Prezidentė kariūnus ragino būti ryžtingus ir nebijoti priimti sprendimų, ko, pasak Prezidentės, bijo kai kurie aukščiausi šalies vadovai.

„Ko labiausiai trūksta kai kurių vadovų lygmeniu šalyje – tai yra baimė priimti sprendimą, mėginimas permesti kitam arba išvis nepriimti. Sprendimus galima priimti, net jeigu rizikuoji. Klaidą galima ištaisyti, o nieko nedarymo ištaisyti neįmanoma“, – sakė Prezidentė D. Grybauskaitė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.