captcha

Jūsų klausimas priimtas

VTEK vėl svarstys Druskininkų merą R. Malinauską

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) trečiadienio posėdyje vertins, ar Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas nepažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo. 
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Tyrimas pradėtas privataus asmens pranešimo ir papildomai Žurnalistų etikos inspektoriaus tarnybos patikslintos informacijos pagrindu. VTEK gautame pranešime teigiama, kad meras, sudaręs teisinių paslaugų teikimo sutartį, galimai Druskininkų savivaldybės biudžeto lėšomis gina savo garbę ir orumą privataus pobūdžio ginčuose. Pranešime remiamasi 2016 m. kovo 25 dienos naujienų portalo „15min.lt“ publikacija „Naujas skandalas Druskininkuose: R. Malinauskas savo garbę skalbia savivaldybės pinigais“.

Žurnalistų etikos inspektoriaus tarnyba patvirtino, kad meras yra teikęs skundus dėl LRT TELEVIZIJOS laidoje „Forumas“ šių metų kovą, laikraštyje ir internetiniame naujienų portale „Druskininkų naujienos“ šių metų sausį bei televizijos laidoje „KK2“ pernai lapkritį paskelbtos informacijos.

Etikos sargai trečiadienio posėdyje taip pat atliks Seimo narių ir frakcijų visuomeninių konsultantų privačių interesų deklaravimo situacijos apžvalgą.

Šaltinis www.elta.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...