Naujienų srautas

Lietuvoje2016.08.23 13:42

Ariogalos seniūnė baigia karjerą: policija darbe užtiko ją neblaivią

Prieš penkerius metus Ariogalos seniūnės karjerą oriai pradėjusi Renata Aleksiejienė šiomis dienomis yra priversta mąstyti apie gėdingą jos pabaigą. Šį antradienį valdininkei turėtų būti įteiktas pranešimas apie jos atžvilgiu atliekamą tarnybinį patikrinimą. Tikrintojų nemalonę R. Aleksiejienė užsitraukė dėl girtumo darbe.

Šiomis dienomis 43 metų Renata Aleksiejienė formaliai dar eina Ariogalos (Raseinių r.) seniūnijos vadovės pareigas. Tačiau nesunku įsivaizduoti, kad moteriai dabar labiau rūpi ne bendruomenės interesai, o didelė jos pačios bėda.

Šiaulių apskrities policijoje portalui 15min patvirtino, kad rugpjūčio 19 d. R. Aleksiejienė darbe buvo neblaivi.

Sulaukę tokio pranešimo, policininkai popietę patikrino valdininkę alkoholio matuokliu ir nustatė 1,35 promilės girtumą. Moteris aiškino darbe negirtavusi – esą alkoholį privačiai vartojo išvakarėse. Belieka spėlioti: jei po daugiau nei pusės paros nuo išgertuvių seniūnei užfiksuotas lengvas girtumo laipsnis, koks jis buvo, pavyzdžiui, penktadienio rytą?

Lauks seniūnės atsakymo

Ariogalos seniūniją valdo Raseinių rajono savivaldybė. Jos administracijos direktoriaus pavaduotojas, atliekantis direktoriaus funkcijas Jonas Kurlavičius 15min antradienį pranešė, kad kaip tik šiandien R. Aleksiejienei turėtų būti įteiktas pranešimas apie jos atžvilgiu atliekamą tarnybinį patikrinimą.

Pagal numatytas procedūras, seniūnė per 5 darbo dienas galės pateikti tikrintojams savo atsakymą ir pasiaiškinimą. Tik po to savivaldybės administracija turės teisę spręsti apie valdininkės nušalinimą nuo pareigų ir drausminės nuobaudos jai skyrimą.

„Kol kas ji dirba, neturime galimybės jos nušalinti. Bet stengsimės atlikti visas procedūras kuo greičiau“, – 15minkalbėjo J. Kurlavičius.

Mama, mokytoja, kultūros veikėja

R. Aleksiejienė eiti Ariogalos seniūnės pareigas buvo paskirta 2011 metais.

Tų pačių metų vasarį ji kandidatavo į Raseinių rajono savivaldybės tarybą kaip partijos „Tvarka ir teisingumas“ iškelta kandidatė.

Viešai skelbiamoje politikės anketoje nurodoma, kad gyvenime ji vadovaujasi teiginiu „Gerbk kitus, kad pats būtum gerbiamas“. Kaip didžiausią savo vertybę trijų vaikų motina buvo paminėjusi šeimą.

Šiaulių universitete mokytojos specialybę 1999 m. įgijusi R. Aleksiejienė anksčiau yra dirbusi Raseinių kultūros centro Didžiulių filialo vadove.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi