Lietuvoje

2016.08.23 10:24

V. Matijošaičiui atlikta dar viena operacija

BNS2016.08.23 10:24

Kauno meras Visvaldas Matijošaitis pirmadienį buvo operuotas dėl apendicito, BNS pranešė jo atstovas spaudai Tomas Grigalevičius.

Ligoninėje meras atsidūrė pirmadienį, po to, kai pilvo srityje pajuto stiprius skausmus. Kauno klinikose jam atlikta operacija, kurios metu pašalintas apendiksas.

Kaip BNS perduotame komentare teigia merą konsultuojantis Kauno klinikų Širdies, krūtinės ir kraujagyslių chirurgijos klinikos vadovas prof. Rimantas Benetis, šis susirgimas buvo netikėtas ir nesusijęs su anksčiau V. Matijošaičiui atlikta operacija.

„Jis klauso rekomendacijų, labai rūpinasi savo sveikata ir atsistato pakankamai greitai“, – sako R. Benetis.

Kauno merui liepos pabaigoje buvo atlikta operacija, kurios metu suformuotos dvi aortos ir vainikinių arterijų jungtys, atlikta dviejų vožtuvų plastika, tai yra, koreguoti aortos ir dviburis vožtuvai. Prieš tai jis apie mėnesį gydėsi ligoninėje ir namie po to, kai birželio pradžioje prastai pasijuto padidėjus kraujospūdžiui.

Planuojama, kad reabilitaciją tęsiantis V. Matijošaitis į darbą grįš per kelias artimiausias savaites. Pasak specialistų, apendikso šalinimo operacija reikšmingesnės įtakos mero grįžimo į darbus datai neturės.

Kauno savivaldybės vadovui šiuo metu yra 59-eri.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.