Lietuvoje

2021.08.03 15:32

Buvęs STT pareigūnas Gylys tapo teisėju

BNS2021.08.03 15:32

Buvęs Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) pareigūnas, pastaruoju metu Veiklos administravimo valdybos viršininko pavaduotojo pareigas ėjęs Romualdas Gylys tapo teisėju.

Prezidentas Gitanas Nausėda antradienį priėmė 43 metų R. Gylio ir dar dviejų teisėjų priesaikas, pranešė Prezidentūra.

Kauno apylinkės teismo Kauno rūmų teisėjomis paskirtos Irmantė Buikuvienė ir Agnė Lauruševičiūtė.

R. Gylys pradės dirbti Vilniaus miesto apylinkės teisme, nagrinės darbo ginčų bylas.

R. Gylys daugiau nei 13 metų dirbo STT, yra ėjęs STT Teisės skyriaus viršininko, Korupcijos prevencijos valdybos viršininko, Administravimo valdybos viršininko pareigas.

Darbą teisėsaugoje jis pradėjo nuo tarnybos pasieniečiu 1997 metais tuometinėje Pietvakarių pasienio policijos rinktinėje, yra dirbęs Policijos departamente Teisės valdybos vyr. specialistu. M. Romerio universitete jis yra įgijęs teisės magistro kvalifikacinį laipsnį, moka anglų, rusų, vokiečių ir lenkų kalbas.

2018 metų vasario 16 dieną R. Gyliui buvo įteiktas STT 3-iojo laipsnio garbės ženklas.

STT vadovas Žydrūnas Bartkus Pretendentų į teisėjus atrankos komisijai R. Gylį apibūdino kaip gerą procesų organizatorių, iniciatyvų, itin atsakingą, komunikabilų, sąžiningą, teisingą ir reiklų.

„Pokalbio su Atrankos komisija metu pretendentas paliko konstruktyvios, pozityvios ir taktiškos asmenybės įspūdį, argumentuotai atsakė į pateiktus klausimus“, – rašoma gegužę priimtoje Pretendentų į teisėjus atrankos komisijos išvadoje.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.