Lietuvoje

2021.08.03 13:34

Prezidentas priėmė trijų apylinkės teismo teisėjų priesaikas

LRT.lt2021.08.03 13:34

Prezidentas Gitanas Nausėda pasirašė dekretą dėl trijų apylinkės teismo teisėjų skyrimo ir priėmė jų priesaikas, rašoma prezidentūros pranešime.

Pasak G. Nausėdos, būti teisėju – tai vykdyti misiją, visada siekti teisingumo ir prisiimti atsakomybę bet kokiomis aplinkybėmis garbingai atlikti savo pareigą.

„Demokratinėje valstybėje teisingumą vykdo tik teismai. Todėl iš Jūsų tikimasi, kad saugosite nešališkumą ir nepriklausomumą nuo bet kokių įtakų. Išėję į teisėjo karjeros kelią, niekada nepamirškite, kad savo darbais Jūs lemiate žmonių likimus“, – priimdamas priesaikas sakė prezidentas.

Kauno apylinkės teismo Kauno rūmų teisėja paskirta Irmantė Buikuvienė, Vilniaus apylinkės teismo teisėju paskirtas Romualdas Gylys, Kauno apylinkės teismo Kauno rūmų teisėja paskirta Agnė Lauruševičiūtė.

Naujai prisiekusiems teisėjams šalies vadovas palinkėjo būti stipriems, kantriems ir išmintingiems. Taip pat nepamiršti, kad savo darbais jie lemia žmonių likimus, o kiekvienas sprendimas gali – ir turi – stiprinti Lietuvą.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.