captcha

Jūsų klausimas priimtas

Šiauliečius džiugina čia įsikūręs Velykų miestelis

Šiauliuose prieš šventes pirmą kartą įsikūrė Velykų miestelis. Miestiečiai jame galės ne tik apsipirkti, bet ir papramogauti, o vaikai pasimokyti marginti kiaušinius.
BFL nuotr.
BFL nuotr.

Šiauliuose prieš šventes pirmą kartą įsikūrė Velykų miestelis. Miestiečiai jame galės ne tik apsipirkti, bet ir papramogauti, o vaikai pasimokyti marginti kiaušinius.

Pirmą kartą įsikūrusiame Velykų miestelyje žmonės būriavosi jau priešpiet. Prekybininkai ir tautodailininkai viliojo gaminiais, siūlė jų ragauti ir ant šventinio stalo dėti, taip pat nepamiršti dovanų artimiesiems.

„Duonyte prekiaujame: rugine, rankom minkyta, natūralaus raugo, jokių mielių nedėta“, – savo prekės kokybe džiaugėsi duonos prekeivė.

mėsos pardavėja 02:07- 02:17

„Turime dzūkišką karką. Ji parūkyta alksnio dūmeliu ir išvirta.  Natūrali, be jokių konservantų – galite apuostyti, pajusite, koks malonus kvapas“, – savo prekę gyrė prekeivė mėsa.

Mažieji varžėsi margučių ridenimo varžybose, mokėsi marginti kiaušinius. Čia pat jų buvo galima ir nusipirkti. Margučių ekspozicijos puošia visą miestą – įspūdingais žmogaus ūgio margučiais išpuoštas bulvaras, o šiauliečių išpiešti keli  šimtai kiaušinių papuošė medžius.  

„Norime, kad žmonės įsigytų kepinių, ragaišių, dirbinių ir dovanų savo giminėms bei gražiai ir sočiai atšvęstų Velykas“, – kalbėjo laikinoji Šiaulių turizmo informacijos centro direktorė Giedrė Brazlauskaitė.

Šiauliečiai sako, kad tokio smagaus renginio seniai mieste nebuvo.

„Tokia pavasarinė šventė Šiauliuose! Išeini, saulė šviečia, vaikštai, vyksta renginiai, mugės... Labai smagu“, – džiaugėsi šiaulietė.

Velykų miestelis gyventojus kvies tris dienas. Rengėjai tikisi, kad jis taps tradicija ir kasmet čia prasidės šventiniai Šiaulių renginiai, kurie truks iki Atvelykio.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...