Lietuvoje

2021.07.28 12:52

Bilotaitė atsakė į Nausėdos kritiką: visos ministerijos struktūros yra maksimaliai įsitraukusios

Modesta Gaučaitė-Znutienė, LRT.lt2021.07.28 12:52

Vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė atsakė į prezidento Gitano Nausėdos kritiką, kad dar yra neišnaudotų resursų kovojant su augančiais neteisėtų migrantų skaičiais. Anot ministrės, visos ministerijai pavaldžios struktūros dirba išnaudodamos visus turimus pajėgumus.

Prezidentas Gitanas Nausėda antradienį komentuodamas neteisėtos migracijos krizės suvaldymą teigė, kad yra daugiau rezervų, kuriuos Vidaus reikalų ministerija (VRM) galėtų panaudoti spręsdama problemas pasienyje.

„Šiandien mes toli gražu neišnaudojame tų galimybių, kurias galėtume išnaudoti įtikinėdami ir normaliai šnekėdamiesi su mūsų gyventojais, siekdami paaiškinti mūsų sprendimų prasmę, siekdami paaiškinti mūsų sprendimų tikslus ir kokio indėlio iš savivaldybių mums reikia.

Supraskime viena: padėtis yra labai rimta ir neieškokime priešų šalies viduje. Jų paprasčiausiai nėra“, – antradienį kalbėjo G. Nausėda.

Tačiau vidaus reikalų ministrė trečiadienį prieš Vyriausybės posėdį teigė, kad visos VRM pavaldžios tarnybos dirba išnaudodamos maksimalius pajėgumus.

„Mūsų sistemos pareigūnai yra visi maksimaliai įtraukti. Girdžiu kritiką, kad mes dar turime resursų, kad jų galbūt VRM sistemoje dar yra. Aš noriu aiškiai pasakyti, kad visos VRM struktūros yra maksimaliai įsitraukusios maksimaliu pajėgumu.

Tam, kad užtikrintume objektų saugumą, yra pasitelkiama ir kariuomenė, tam, kad apsaugotume objektus. Visi sprendimai yra tam, kad visuomenė jaustųsi saugi“, – tvirtino A. Bilotaitė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.