Naujienų srautas

Lietuvoje2016.08.18 15:13

Iš Klaipėdos valstybinio muzikiniam teatro dingo fleita

Uostamiesčio policija ieško dingusios fleitos, kuri priklauso Klaipėdos valstybiniam muzikiniam teatrui. Instrumento muzikantė pasigedo atvykusi į spektaklio repeticiją Palangoje.

Pasak muzikantės Vilmos Lenkšaitės, rugpjūčio pradžioje teatras kone kasdien repetavo Palangos koncertų salėje. Todėl muzikantai instrumentus palikdavo grimo kambaryje.

Tačiau įpusėjus savaitei salę reikėjo užleisti atlikėjams iš užsienio. Teatras atsiėmė visus instrumentus, tačiau pamiršo piccolo fleitą. Tuo metu ja grojanti muzikantė repeticijose nedalyvavo dėl sveikatos problemų, o vėliau atvykusi į koncertų salę fleitos neberado.

Sale šiuo metu rūpinasi Palangos miesto savivaldybė. Kultūros skyriaus vedėjas Vygantas Rekašius sako, kad jie tik nuomoja patalpas.

Už daiktų saugumą per repeticijas ir renginį atsako renginio organizatoriai. Pasak V. Rekašiaus, šis atvejis yra pirmas, kai iš Palangos koncertų salės dingsta instrumentas.

Panašių atvejų anksčiau nepatyrė ir Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras. Dingusios fleitos vertė siekia daugiau nei 1800 eurų.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi