Lietuvoje

2021.07.26 07:22

Vyriausybė svarstys dėl migrantų apgyvendinimo Dieveniškėse

LRT TV naujienų tarnyba, LRT RADIJAS, LRT.lt2021.07.26 07:22

Dieveniškėse vietos bendruomenei ir Vyriausybės atstovams šeštadienį nepavykus susitarti dėl migrantų apgyvendinimo, pirmadienį klausimas bus svarstomas Vyriausybėje.

Gyventojai įteikė parašus toliau reikalaudami, kad miestelyje nebūtų apgyvendinti migrantai. Valdžios atstovų teigimu, į Dieveniškes iki rugsėjo būtų atkeltos tik šeimos su vaikais, kurioms nėra tinkamų sąlygų užkardose.

„Mes pirmiausia apibendrinsime visą informaciją su operacijų vadove Vyriausybėje ir priimsime vienokius ar kitokius sprendimus. Yra situacija tokia, kad tos šeimos gyvena dabar užkardoje, pareigūnų darbo vietose, ten yra vaikų su negalia ir dėl to mums reikėjo kažkokio labai greito sprendimo apgyvendinti tas šeimas, nes naujų patalpų įrengimas – tai nesidaro per valandą, dvi ar per naktį“, – LRT TELEVIZIJAI sako ministrės pirmininkės patarėjas nacionalinio saugumo klausimais Kęstutis Lančinskas.

Gyventojai įteikė parašus, toliau reikalaudami, kad miestelyje nebūtų apgyvendinti pabėgėliai.

„Dieveniškių gyventojai man įteikė 2000 parašų, tai kaip suprantu, ta nėra Dieveniškių gyventojų parašai, nes Dieveniškėse paprasčiausiai tiek gyventojų nėra. Reikia pasižiūrėti, kas ten parašyta yra“, – nurodė K. Lančinskas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.