Lietuvoje

2016.08.11 11:16

„Karklės“ organizatoriai įspėja: iniciatyva surengti savo festivalį pajūryje – neteisėta

15min.lt 2016.08.11 11:16

Po to, kai festivalio „Karkle Live Music Beach“ organizatoriai paskelbė nukeliantys šių metų renginį į kitą vasarą, socialiniuose tinkluose ėmė plisti iniciatyva surengti alternatyvų renginį Karklėje. „Karkle Live Music Beach“ organizatoriai perspėja – tokia iniciatyva yra neteisėta.

Privatūs asmenys internetu ėmė kviesti žmones išnaudoti ilgąjį Žolinių savaitgalį vykimui į pajūrį bei „surengti savo festivalį“.

„Karkle Live Music Beach“ organizatoriai kompanija „Renginių Centras“ savo ruožtu informuoja, kad Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos festivaliui išduotas leidimas jau yra panaikintas.

Apie tai, jog Karklės festivalis šiemet neįvyks, yra informuotos visos specialiosios tarnybos.

Pastarosios įspėja, jog bet koks susibūrimas minimoje vietoje be specialių leidimų ir suderinimų būtų nelegalus ir jo organizatoriams bei dalyviams grėstų atsakomybė.

Tuo metu „Renginių Centras“ per socialinius tinklus bei specialiais telefonais aktyviai bendrauja tiek su bilietus į festivalį įsigijusiais žmonėmis, tiek su Valstybine vartotoju teisių apsaugos tarnyba.

Anot įmonės atstovų, šių metų festivalio bilietai galios į 2017 m. rugpjūčio 18-20 d. vyksiantį renginį, kuriam ruošiamasi jau dabar ir deramasi, kad į jį būtų perkelti visi šiems metams planuoti užsienio žvaigždžių – „Redfoo“, „Naughty Boy“, „Sigma“, „Beardyman“, „Dub FX“ – pasirodymai. Juolab kad honorarai šiems atlikėjams jau yra sumokėti.

Tiems žmonėms, kuriems nėra tinkama kitų metų festivalio data ir jie norėtų grąžinti bilietus, informaciją apie tai, kada ir kokiais būdais tai bus galima padaryti, žadama pranešti artimiausiu metu.

„Dar kartą labai atsiprašome visų Jūsų. Iki paskutinės valandos dėjome pastangas išsaugoti renginį, bet mums nepavyko surinkti biudžeto, o daryti pusiau, negarantuojant saugumo, kokybės, rizikuoti mes nesiryžome. Dedame visas pastangas, kad rastume išeitį iš pačios sudėtingiausios situacijos mūsų veiklos istorijoje“, – į festivalio dalyvius kreipėsi „Karkle Live Music Beach“ organizatoriai.

Jie atsiribojo nuo platinamos iniciatyvos „savarankiškai“ rengti „festivalį“ Karklėje ir padėkojo gausiam „Karkle Live Music Beach“ gerbėjų būriui, kurie išreiškė paramą ir supratimą dėl tokios situacijos.