captcha

Jūsų klausimas priimtas

Aptars J. Miliaus atstatydinimo klausimą

Trečiadienį po atostogų į darbą grįžta premjeras Algirdas Butkevičius, kuris turėtų susitikti su žemės ūkio ministre Virginija Baltraitiene ir aptarti Maisto ir veterinarijos vadovo Jono Miliaus atstatydinimo klausimą. 
V. Balkūno (BNS/Scanpix) nuotr.
V. Balkūno (BNS/Scanpix) nuotr.

Premjeras žemės ūkio ministrei buvo davęs griežtą terminą – iki trečiadienio pateikti J. Miliaus veiklos vertinimą ir konkretų siūlymą, ar jis gali toliau eiti pareigas. 

Ministrė pirmadienį pareiškė, neturinti jokio teisinio pagrindo teikti premjerui siūlymą atleisti J. Milių iš einamų pareigų, nes jis yra ne valstybės tarnautojas, o įstaigos prie vyriausybės vadovas, kurį gina Darbo kodeksas, todėl siūlo trauktis jam pačiam. 

Atostogaujantis J. Milius yra sakęs, kad iš užimamo posto trauktųsi, jei to pareikalautų pemjeras. 

J. Miliaus kėdė susiūbavo Generalinei prokuratūrai ir Specialiųjų tyrimų tarnybai pradėjus tyrimą dėl prekybos poveikiu, kuriame Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos vadovui ir dar penkiems asmenims pareikšti  įtarimai piktnaudžiavus tarnyba ir klastojus dokumentus. 

Teisėsauga aiškinasi, ar J. Miliaus vadovaujama tarnyba galėjo nuslėpti bakterijos užkratą bendrovėje „Judex“, su kuria siejamas Seimo narys Petras Gražulis.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Tema: Įtarimai J. Miliui dėl prekybos poveikiu

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...