captcha

Jūsų klausimas priimtas

Vadovauti Vilniaus policijai panoro trys asmenys

Dokumentus atrankai į Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininko pareigas pateikė trys kandidatai. Naujasis sostinės policijos vadovas paaiškės per tris mėnesius. 
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Rugpjūčio 8 diena, pirmadienis, buvo paskutinė atrankos į Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininko pareigas diena. Kaip ELTĄ informavo Policijos departamento Komunikacijos skyrius, šią poziciją panoro užimti trys kandidatai, jų pavardės neatskleidžiamos. Pasibaigus dokumentų priėmimo laikui, ne vėliau kaip per tris mėnesius turi būti priimtas sprendimas dėl konkurso laimėtojo. 

ELTA primena, kad kandidatai, be kitų reikalavimų, privalėjo turėti aukštąjį universitetinį arba jam prilygintą socialinių mokslų studijų srities teisės krypties išsilavinimą; turėti ne mažesnį kaip 10 metų vidaus tarnybos stažą ir ne mažesnę kaip 3 metų vadovavimo teisėsaugos institucijose patirtį. Konkursas buvo paskelbtas liepos pabaigoje. 

Šiuo metu laikinai Vilniaus apskrities vyriausiajam policijos komisariatui vadovauja Rolandas Kiškis – jis į šias pareigas paskirtas liepą. Iki to laiko Vilniaus policijai laikinai vadovavo viršininko pavaduotojas Antonis Mikulskis. Buvęs vidaus reikalų ministras Saulius Skvernelis yra sakęs, kad Vilniaus policijoje yra subrendusių asmenų, galinčių perimti institucijos vadovo vairą. 

ELTA primena, kad sostinės policija nuolatinio vadovo neturi nuo metų pradžios, kuomet šias pareigas paliko jas beveik 7 metus ėjęs Kęstutis Lančinskas, kuris paskirtas naujuoju Europos Sąjungos patariamosios misijos Ukrainoje vadovu.

Šaltinis www.elta.lt

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...