Naujienų srautas

Lietuvoje2016.08.09 12:31

Vadovauti Vilniaus policijai panoro trys asmenys

ELTA 2016.08.09 12:31

Dokumentus atrankai į Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininko pareigas pateikė trys kandidatai. Naujasis sostinės policijos vadovas paaiškės per tris mėnesius. 

Rugpjūčio 8 diena, pirmadienis, buvo paskutinė atrankos į Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininko pareigas diena. Kaip ELTĄ informavo Policijos departamento Komunikacijos skyrius, šią poziciją panoro užimti trys kandidatai, jų pavardės neatskleidžiamos. Pasibaigus dokumentų priėmimo laikui, ne vėliau kaip per tris mėnesius turi būti priimtas sprendimas dėl konkurso laimėtojo. 

ELTA primena, kad kandidatai, be kitų reikalavimų, privalėjo turėti aukštąjį universitetinį arba jam prilygintą socialinių mokslų studijų srities teisės krypties išsilavinimą; turėti ne mažesnį kaip 10 metų vidaus tarnybos stažą ir ne mažesnę kaip 3 metų vadovavimo teisėsaugos institucijose patirtį. Konkursas buvo paskelbtas liepos pabaigoje. 

Šiuo metu laikinai Vilniaus apskrities vyriausiajam policijos komisariatui vadovauja Rolandas Kiškis – jis į šias pareigas paskirtas liepą. Iki to laiko Vilniaus policijai laikinai vadovavo viršininko pavaduotojas Antonis Mikulskis. Buvęs vidaus reikalų ministras Saulius Skvernelis yra sakęs, kad Vilniaus policijoje yra subrendusių asmenų, galinčių perimti institucijos vadovo vairą. 

ELTA primena, kad sostinės policija nuolatinio vadovo neturi nuo metų pradžios, kuomet šias pareigas paliko jas beveik 7 metus ėjęs Kęstutis Lančinskas, kuris paskirtas naujuoju Europos Sąjungos patariamosios misijos Ukrainoje vadovu.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi