Lietuvoje

2016.08.08 09:52

Šią savaitę paaiškės J. Miliaus likimas

Giedrė Trapikaitė, LRT RADIJAS, LRT.lt2016.08.08 09:52

Žemės ūkio ministrė aiškinasi, kokia bendrovės „Judex“ produkcija gali būti nesaugi vartoti. Taip pat šią savaitę Virginija Baltraitienė turėtų pateikti išvadas dėl Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos vadovo Jono Miliaus, kuriam šiame tyrime pareikšti įtarimai, tinkamumo toliau eiti pareigas.

Ministrė įpareigojo Valstybinę maisto ir veterinarijos tarnybą pateikti konkretesnę informaciją, ar ir kokia bendrovės „Judex“ produkcija yra kenksminga sveikatai. Šiuos klausimus ji aptars su laikinai tarnybos vadovo pareigas einančiu Vidmantu Paulausku.

Prokuratūra praėjusią savaitę pranešė apie „Judex“ gaminiuose rastas kenksmingas bakterijas. Bendrovės veikla šiuo metu sustabdyta, jos produkcija yra sulaikyta sandėliuose.

Susitikusi su tarnybos vadovu šią savaitę V. Baltraitienė ketina pateikti išvadas, ar jis gali toliau eiti direktoriaus pareigas.

J. Miliui pareikšti įtarimai piktnaudžiavimu tarnyba ir dokumentų klastojimu tyrime dėl galbūt nuslėptos bakterijos „Judex“ produktuose.

J. Milius šiuos įtarimus vadina juokingais, jis teigė pats neketinantis trauktis iš pareigų, nes taip esą pripažintų savo kaltę.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.