captcha

Jūsų klausimas priimtas

Paaiškės J. Miliaus likimas

Šią savaitę turėtų paaiškėti, ar prokurorai kreipsis į teismą nušalinti nuo pareigų Veterinarijos tarnybos vadovą Joną Milių, kuris įtariamas piktnaudžiavimu tarnyba.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Jam skirta ir kardomoji priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti.

Kadangi J. Milius yra valstybės pareigūnas, dėl jo nušalinimo turi spręsti vyriausybė ir premjeras, tačiau tik sulaukę teisėsaugos nurodymo.

STT praėjusią savaitę atliko kratas Jono Miliaus bei Seimo nario Petro Gražulio namuose ir darbo vietose; pradėtas ikiteisminis tyrimas, o šešiems asmenims pareikšti įtarimai dėl piktnaudžiavimo tarnyba, prekyba poveikiu ir dokumentų klastojimo.

Pareigūnų turimi duomenys leidžia įtarti, kad su P. Gražulio šeimos verslu susijusi šaldytų maisto produktų bendrovės „Judex“ vadovai, norėdami, kad įmonė išvengtų nuobaudų dėl pažeidimų, siekė papirkti atsakingus specialistus ar jiems poveikį galinčius daryti asmenis.

Manoma, kad P. Gražulio prašymu, įmonės problemas ėmėsi spręsti Veterinarijos tarnybos vadovas J. Milius.

Jis pats po Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) apklausos teigė, kad tarnyba yra skaidri, o pareikšti įtarimai jam „kelia juoką“.

Tačiau J. Milius pripažįsta, kad su P. Gražuliu dažnai kalbėdavosi ir įstatymo ribose duodavo įvairių patarimų. Tą patvirtina ir pats P. Gražulis, manantis, kad šie įtarimai – tai bandymas su juo politiškai susidoroti.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Tema: Įtarimai J. Miliui dėl prekybos poveikiu

Lietuvoje

 

Susiję įrašai

 
Visi įrašai
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...