Lietuvoje

2021.06.25 15:30

Premjerė: liepą žodžio „karantinas“ gal ir nebebus, bet apribojimai išliks

Gytis Pankūnas, LRT.lt2021.06.25 15:30

Premjerė Ingrida Šimonytė tvirtina, kad greičiausiai Vyriausybė nepratęs karantino režimo Lietuvoje, tačiau, anot jos, dalis apribojimų toliau liks galioti.

„Gal žodžio („karantinas“ – LRT.lt) ir nebebus, bet kad nebus apribojimų, tai to tikėtis matyt nereikėtų“, – penktadienį žurnalistams sakė Šimonytė.

Anot jos, šiuo metu svarbiausia yra vakcinacija. Premjerė tikino, kad ir kitų šalių vadovai pabrėžia, kad siekiant kovoti su koronaviruso atmainomis, būtina didinti skiepijimosi tempus.

„Skiepykitės, skiepykitės, skiepykitės todėl, kad labai nesunkiai naujai atsirandančios mutacijos, kurios plinta, kurios jau yra Lietuvoje nustatomos, kurios turbūt, kad gali tapti dominuojančiomis greitu metu, nubrauks tiesiog tą darbą, kurį mes padarėme, labai griežtai laikydamiesi taisyklių visi kartu pusę metų ir aktyviai skiepydamiesi vakcinacijos pradžioje“, – komentavo ministrė pirmininkė.

LRT.lt primena, kad šiuo metu karantinas Lietuvoje dėl koronaviruso pandemijos pratęstas iki birželio 30 d. Vyriausybės ekstremalių situacijų komisija siūlo ministrui kabinetui netęsti karantino.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.