Lietuvoje

2021.06.25 10:45

Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos – naktį palikęs namus dingo vilnietis

LRT.lt2021.06.25 10:45

Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus miesto penktojo policijos komisariato pareigūnai ieško dingusio be žinios Sigito Aleksos (gimusio 1976 m.). Birželio 23 d. apie 1 val. keturiasdešimt penkerių metų amžiaus vyras išėjo iš savo namų Laisvės pr., Vilniuje, ir iki šiol negrįžo.

Dingusiojo požymiai: apie 185 cm ūgio, stambesnio kūno sudėjimo (pilvotas), tamsių trumpai kirptų plaukų. Ypatingi požymiai: galvos plaukuotojoje dalyje po traumos yra randai.

Išėjo mūvėdamas pilkus šortus virš kelių, vilkėdamas marškinėlius trumpomis rankovėmis ir pilką liemenę su daug kišenių.

Policijos pareigūnai prašo visuomenės pagalbos – asmenis, mačiusius ir galinčius suteikti informaciją apie šio vyro buvimo vietą, susisiekti su Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Vilniaus miesto penktojo policijos komisariato Veiklos skyriaus laikinai atliekančia vyriausiosios tyrėjos funkcijas Jovita Morozoviene, el. p. jovita.morozoviene@policija.lt, mob. tel. 8 670 21248 arba paskambinti bendruoju pagalbos telefonu 112.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.