Lietuvoje

2016.07.25 17:38

Tęsiasi Tarptautinės ateities lyderių mokyklos renginiai

LRT.lt2016.07.25 17:38

Toliau vyksta Tarptautinės ateities lyderių mokyklos renginiai, prasidėję savaitgalį.  

Iki liepos 29 d. vyksiančio renginio tikslas – ugdyti tautinių bendrijų toleranciją ir pagarbą kitiems, kritinį mąstymą, taip pat skatinti megzti naujus ryšius, dalintis patirtimi ir labiau įsitraukti į bendrą Lietuvos ir Europos Sąjungos gyvenimą.

Liepos 23 d. prasidėjusiame Renginyje dalyvauja 120 jaunuolių. Didžiąją jų dalį sudaro tautinių bendrijų jaunuoliai iš Rytų Lietuvos (Vilniaus r., Šalčininkų r., Švenčionių r., Trakų ir Visagino), taip pat dalyvauja jaunuoliai iš lietuviškų nevyriausybinių organizacijų (Lietuvos skautų ir Šaulių sąjungų, Ateitininkų federacijos, Moksleivių sąjungos), Didžiosios Britanijos, Islandijos, Vokietijos, Vakarų Ukrainos, Estijos ir Latvijos.

Liepos 26 d. numatomas 6 tolerancijos grupių darbas. Liepos 27 d. nuo 10 val. dirbs 6 žiniasklaidinio raštingumo grupės (su Dainiumi Radzevičiumi, Audra Čepkauskaite, Aurimu Peredniu, Mykolu Katkumi, Sergejumi Muravjovu), nuo 15.00 val. vyks BBC žurnalisto Quentino Cooperio paskaita. Liepos 28 d. visą dieną dirbs 6 žiniasklaidinio raštingumo grupės, liepos 29 d. – diplomų teikimas, „apkabinimų“ flash mob ir atsisveikinimas.

Renginys vyksta Trakų rajone, viešbutyje „Margis“.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt