Lietuvoje

2021.06.20 14:26

Per savaitgalį Lietuvoje nuskendo keturi žmonės, tarp jų mažiausiai vienas nepilnametis

LRT RADIJAS, LRT.lt2021.06.20 14:26

Pirminiais duomenimis, šį savaitgalį įvairiuose Lietuvos vandens telkiniuose nuskendo keturi žmonės, tarp jų mažiausiai vienas nepilnametis.

Kaip LRT RADIJĄ informavo ugniagesiai gelbėtojai, nelaimės įvyko Kazlų Rūdos apylinkėse, Šilalėje, Plungės ir Klaipėdos rajonuose, dar vieno galimai nuskendusio žmogaus ieškoma Šiauliuose.

Pajūryje, kur šį savaitgalį suvažiavo daugybė poilsiautojų, didesnių nelaimių kol kas pavyko išvengti, tačiau Palangos gelbėtojų stoties vadas Jonas Pirožnikas teigė, kad keletą neblaivių žmonių teko perduoti policijai, mat pažeidėjai nesutiko palikti paplūdimio.

„Dauguma drausmingi, bet turėjome neblaivių piliečių, kur teko prašyti pagalbos policijos pareigūnų. [...] Kol kas nėra bangų, tad mes stebime poilsiautojus, daug dėmesio skiriame prevenciniams darbams. Jeigu gelbėtojai mato, kad apsvaigęs nuo alkoholio žmogus eina maudytis į jūrą, aišku, mes jį apsukame ir paprašome, kad paliktų paplūdimį. Jeigu jis nepaklusta, kreipiamės į policijos pareigūnus“, – sakė J. Pirožnikas.

Klaipėdos policijos atstovė teigė, kad pareigūnai sulaikė nemažai neblaivių vairuotojų. Andromeda Grauslienė taip pat ragina šiandien namo važiuosančius poilsiautojus rinktis ne piko metą, turėti kantrybės ir ieškoti alternatyvių kelių, kad netektų įstrigti spūstyse.

„Galime patarti apsišarvuoti kantrybe, pasistengti nesirinkti pagrindinių kelių, nes tikrai yra gausybė išvažiavimų iš Klaipėdos miesto, turime visi telefonuose programėles, kurios gali parodyti kitus būdus, nes kai pusė Lietuvos bando išvažiuoti per vieną ar du pagrindinius kelius iš Klaipėdos, tos grūstys ir susidaro“, – sakė A. Grauslienė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.
Migrantai Druskininkuose
2021.08.05 09:02

Per praėjusią parą į Lietuvą neįleistas 321 migrantas

atnaujinta 11.37